Search for:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi beton towarowy, który posiada znakomite właściwości. Oferujemy różne klasy betonu, dlatego też jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby różnych klientów. W ofercie posiadamy przede wszystkim beton klasy:

  • beton towarowy B5
  • beton towarowy B7,5
  • beton towarowy B10
  • beton towarowy B15
  • beton towarowy B20
  • beton towarowy B25
  • beton towarowy B30
  • beton towarowy B35
  • beton towarowy B40

Klasy te oznaczają oczywiście wytrzymałość na ściskanie danego rodzaju betonu. Zależne jest to przede wszystkim od porowatości materiału. Nasz beton jest bardzo wytrzymały, a przede wszystkim trwały. Zajmujemy się produkcją betonu wilgotnego, półciekłego czy też plastycznego.  

Do czego można wykorzystać nasz beton towarowy? 

Beton, który produkujemy idealnie sprawdzi się do wykonywania wszelkich prac budowlanych. Przykładowo, beton klasy B5 sprawdza się w przypadku wylewania posadzek, które nie będą zbytnio obciążone. W przypadku posadzek mających służyć jako podjazdy garażowe czy też podłogi, zaleca się stosowanie betonu klasy B 7,5 lub B10. 

Najpopularniejszym rodzajem betonu, który wykorzystywany jest na co dzień, bo wykonywania fundamentów czy też stropów w budynkach jest beton klasy B20, chociaż czasem stosuje się także B15. W przypadku elementów, które w przyszłości będą narażone na duże obciążenia, zaleca się używanie betonu klasy B25. 

Klasy B30, B35 czy też B40 oznaczają beton towarowy, który nadaje się do bardzo wymagających konstrukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne rodzaje betonu. Wygoda i komfort Ze względu na chęć zaspokojenia Państwa wszystkich potrzeb, oferujemy Państwu nie tylko sprzedaż wysokiej jakości betonu, ale również pomoc i porady od profesjonalistów. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy to osoby wyszkolone i specjalizujące się w tym temacie, dlatego zawsze służą oni pomocą w zakresie wyboru konkretnej klasy betonu. 

Zamówienie betonu w naszej firmie jest bardzo proste, a co więcej naprawdę wygodne. Możecie Państwo zrobić to telefonicznie lub osobiście odwiedzając naszą betoniarnię. Zamówienie betonu towarowego jest bardzo komfortowym rozwiązaniem, gdyż nie musicie Państwo samodzielnie mieszać betonu, a także go przerabiać. Jest to zatem bardzo korzystna usługa. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z firmami budowlanymi jak też klientami indywidualnymi. 

Transport betonu i usługa pompo – gruszką umożliwia podawanie betonu na stropy , podciągi, fundamenty wieńce i posadzki.

Zapraszamy do współpracy.